ALLEGRO

O NAS

INSTAL-MONT S.C., jesteśmy firmą handlowo-usługową z dużym doświadczeniem w dziedzinie instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych Zajmujemy się sprzedażą, doradztwem technicznym oraz montażem kompletnych rozwiązań dla domu w zakresie ogrzewnictwa, instalacji sanitarnych, wodnych i gazowych. Jesteśmy także mocno aktywni na rynku nowoczesnych, ekologicznych systemów odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, pompy ciepła). W swojej działalności stawiamy jakość i solidność a wieloletnie doświadczenie oraz potencjał naszych pracowników zapewnia wysoki poziom oferowanych przez nas usług. Prowadzimy jasną i otwartą politykę sprzedażową a strategia naszego działania jest zorientowana na cel, jakim jest- zadowolony klient. Posiadamy w naszej ofercie bogatą gamę produktów armatury, urządzeń techniki grzewczej oraz materiałów sanitarnych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

CO MÓWIĄ O NAS

INSTAL-MONT okazało się strzałem w 10. Fachowa, rzetelna wiedza przekazana w zrozumiały sposób nawet dla takiego laika jak ja, otwartość na moje pomysły, poszukiwanie najlepszych rozwiązań oraz ekspresowe odpowiedzi na moje pytania o każdej porze. Uczciwe 10/10.

Jan Adamek

Zadowolony Klient

Kontakt z INSTAL-MONT był niesamowity - uprzejma obsługa oraz błyskawiczna komunikacja sprawnie przeprowadziła mnie przez każdy etap. Polecam!

Rafał Trakiert

Zadowolony Klient

Wspaniałe produkty jestem zadowolona i skorzystam napewno jeszcze raz.

Jacek Kiter

Zadowolony Klient

Profesjonalna obsługa jakość usług i produktów wyśmienita.Polecam

Krzysztof Klamka

Zadowolony Klient

Profesjonalna Obsługa

Duży asortyment

Najlepsze Ceny

" was added to wishlist