ALLEGRO

Automatyzacja jest podstawową zaletą systemu sterowania ogrzewaniem. Dzięki odpowiednim urządzeniom i modułom elektronicznym możliwe jest zarządzanie energią, a w efekcie ograniczenie kosztów ponoszonych na centralne ogrzewanie. Automatyka zapewnia również większy komfort, gdyż pozwala na takie programowanie systemu, aby dom był ciepły zawsze podczas obecności mieszkańców. Oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne takich producentów jak: Danfoss, Afriso, Siemens, Delta Dore i innych, którzy dostarczają doskonałych, sprawdzonych w praktyce technologii. Automatyka sprawia, że centralne ogrzewanie w domu czy firmie jest wykorzystywane efektywniej, a to pozwala obniżyć zużycie paliwa czy energii.

Systemy ogrzewania wyposażone w automatykę dają możliwość:


sterowania ogrzewaniem centralnie i lokalnie z tych samych przycisków, którymi steruje się oświetleniem, samoczynnego wyłączenia ogrzewania podczas przewietrzania pomieszczeń, automatycznej regulacji temperatury zależnej od zmiany pogody, automatycznego wyłączenia ogrzewania pod nieobecność osób w pomieszczeniu, sterowania ogrzewaniem zdalnie, za pomocą laptopa komputera połączonego z Internetem, regulowania temperatury w poszczególnych pomieszczeniach.

Centralne ogrzewanie, które projektujemy i wykonujemy u naszych Klientów, to nowoczesne i wydajne rozwiązania, które gwarantują najwyższy komfort mieszkańcom lub/i pracownikom. Ofertą obejmujemy całą polskę.