ALLEGRO

Szeroka gama rozwiązań pozwala na zastosowanie grzejników dekoracyjnych w pomieszczeniach o dowolnym przeznaczeniu, od łazienki, poprzez kuchnię, a skończywszy na salonie. Zdajemy sobie sprawę, że wnikliwe rozpoznanie oferty wszystkich producentów jest niezwykle ciężkim zadaniem. Dlatego oferujemy naszą pomoc. Nie wahaj się! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Sprzedaliśmy tysiące grzejników, dlatego wiemy o nich prawie wszystko. Pamiętaj, zależy nam na tym, abyś był zadowolony z dokonanego wyboru!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GRZEJNIKI DEKORACYJNE


Grzejniki dekoracyjne są dobrym wyborem ze względu na wytrzymałość i trwałość materiału, z którego zostały stworzone. Firma MARIO Radiators w swoich produktach ze stali wykorzystuje wyłącznie materiał najwyższej jakości, czyli stal szlachetną klasy 403. Ten typ stali cechuje się przede wszystkim wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to również rodzaj stali nierdzewnej, dzięki czemu grzejniki wykonane z niej mogą być z powodzeniem wykorzystywane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, czyli w łazienkach czy kuchniach. Są bowiem całkowicie odporne na korozję pod wpływem kontaktu z wodą. Mają również o wiele wyższą wytrzymałość na uszkodzenia związane z przypadkowym kontaktem z silnymi środkami czyszczącymi, z których korzysta się przede wszystkim w łazienkach. Ponadto stal nierdzewna jest materiałem wyjątkowo odpornym na temperaturę, dzięki czemu z powodzeniem stosuje się ją przy tworzeniu grzejników.

Producenci grzejników często przygotowują specjalną ofertę grzejników przeznaczonych do małych łazienek. Częstym wyborem klientów są w takich przypadkach modele minimalistyczne, zajmujące jak najmniejszą przestrzeń, a ponadto funkcjonalne i mające wiele zastosowań. Dlatego też w ofertach producentów znajdziemy wiele modeli o niewielkich wymiarach i o mocy wystarczającej, aby ogrzać pomieszczenie o powierzchni tylko kilku metrów kwadratowych.