ALLEGRO

Jesteśmy firmą odważną, nowoczesną stworzoną do obsługi przede wszystkim firm instalacyjnych.Dla naszych klientów ciągle poszukujemy idealnych rozwiązań starając się zapewnić fachową i profesjonalną obsługę. Doświadczenie i ambicje naszej kadry czynią firmę „INSTAL-MONT Częstochowa” kreatywną co w połączeniu z gruntowną wiedzą i elastycznością wobec wymagań rynku oraz klientów stanowi główne nasze atuty.

Dostęp do szerokiej bazy produktów:
Oferujemy dostęp do bardzo szerokiej bazy produktów, począwszy od tych cechujących się najlepszym stosunkiem jakości do ceny, aż do produktów z najwyższej półki. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, których produkty posiadają niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i nowoczesne technologie ułatwiające pracę instalatora.
Logistyka i transport:
W magazynach firmy ELTECH zebraliśmy dla Państwa dużą różnorodność produktów, które dostępne są w naszej stałej ofercie. Dokładamy wszelkich starań, aby nietypowe zamówienia były realizowane w możliwie jak najkrótszym czasie. Aby zaoszczędzić Państwa czas, nasi pracownicy skompletują zamówienie i dowiozą towar we wskazane miejsce.
Szkolenia dla instalatorów:
Wraz z naszymi Partnerami handlowymi organizujemy szkolenia dla instalatorów, dając Państwu możliwość zapoznania się z nowościami wchodzącymi na rynek, jak również doskonalenie praktycznych umiejętności oraz poszerzanie wiedzy o urządzeniach i materiałach wykorzystywanych podczas Państwa pracy.

" was added to wishlist